Cumhurbaşkanı Mesaj Yaz İletişim

CumhurBaşkanlığı İletişim Adresi Nedir Cumhurbaşkanı na Nasıl Mesaj Yazılır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana Ulaşmak İçin yapılması Gerekenler.

Merhaba Bu yazımızda cumhurbaşkanına nasıl mesaj yazılır, kendisine nasıl ulaşılır, iletişim adresi nedir, telefon numarası mail adresi faks numarası nedir, gibi bilgilere yer vereceğiz.

Bu yazımızda cumhurbaşkanına direkt mesaj gönderilememektedir. Bu yazımızda sadece cumhurbaşkanına nasıl mesaj gönderilir hakkında bilgiler yer almaktadır, bu sebeple aşağıya yapacağınız yorumlar direkt cumhurbaşkanına gitmemektedir.

Cumhurbaşkanına en kolay ulaşma yolu CİMER dir yani CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ iletişim merkezi sitesine girdiğinizde sizleri sağ kısımda bu şekilde bir yer karşılamaktadır buraya gerekli bilgileri girdikten sonra Cumhurbaşkanına isteklerinizi iletebilirsiniz.

Türkiye cumhurbaşkanı, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve hükûmetinin başıdır.

Bu vasıfla Türkiye Cumhuriyeti’nin ve vatandaşlarının birliğini temsil eden cumhurbaşkanı, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın uygulanmasını ve devlet kurumlarının uyum içinde çalışmasını gözetir.

Cumhurbaşkanı, Devlet başkanı sıfatıyla Türkiye Cumhuriyetini ve Türk Milletinin birliğini temsil eder; Anayasanın uygulanmasını, Devlet organlarının düzenli ve uyumlu çalışmasını temin eder. Gerekli gördüğü takdirde, yasama yılının ilk günü Türkiye Büyük Millet Meclisinde açılış konuşmasını yapar.

 

Webguncel

ADRESİMİZ

T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe – Ankara Tel: 0 (312) 525 55 55

TELEFON 150 FAKS0312 525 58 31

Cumhurbaşkanlığı CİMER’e Ulaşmak İçin

Buraya Tıklayın

2 comments / Add your comment below

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir