İmani Börteçine Dolar Hakkında Tüm Bilgiler Doya Doya Moda

İmani Börteçine Dolar Hakkında Tüm Bilgiler Doya Doya Moda

TV8 Ekranlarında Doya Doya Moda yarışmasında daha ilk günlerde göze batan bir yarışmacı İMANİ BÖRTECİNE DOLAR kimdir sorusunu sizler için araştırdık ve paylaşıyoruz.

İmani Dolar 23 yaşında mersinli aslen Bursalı ancak 20 yıldır İstanbul’da yaşıyor. 1.74 boyunda 81 kilo olan İmani, 42 beden 5 yıldır estetisyenlik yapıyor.  Rakiplerim benden korkmalılar çünkü hem tarzıma hem duruşuma hem de karakterime çok güveniyorum. onların da bunu çok yakın zamanda anlayacaklarını düşünüyorum.” dedi.

Tam adı İmani Börteçine Dolar olan yarışmacı başlayan 2. sezonun dikkat çeken isimlerinden birisi konumunda. Doya Doya Moda yarışmacıları arasında yer alan İmani Börteçine Dolar‘ın hayatı hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor

 

İmani Dolar, 23 yaşında aslen Mersinli ancak Bursa’da doğdu. 20 senedir İstanbul’da olan İmani Dolar, 5 senedir estetisyenlik yapıyor. Farklı stiliyle adından söz ettirecek olan İmani Dolar.

 

Doya Doya Moda İmani Dolar Instagram hesabı

Doya Doya Moda’nın yeni sezonda adından bahsettirecek 7 büyük beden yarışmacısından biri olan İmani Dolar’ın kendisine ait Instagram hesabı bulunmaktaıdr. Şu an 894 takipçisi vardır ancak bu sayının giderek artması beklenmektedir. @imanidolar hesabından takip edebilirsiniz. Ayrıca twitter hesabı da @imani_dolar’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir