Harita Ruins Pubg Mobile Sizlerle Yeni Harita

The Ruins Pubg Mobile Sizlerle Yeni Harita

Pubg Mobile The Ruins

Pubg Mobile oyun dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor pubg mobile şimdi de yeni bir harita duyurusu yaptı işte yeni haritadan görüntüler ve yeni haritanın özellikleri.

Pubg mobile sürekli güncel kalarak oyun dünyasında fırtınalar estirmeye devam ederken oyuncuların en çok beklediği özelliklerden biri olan harita duyurusunu yaptı peki nerede olacak ne gibi özellikler taşıyacak haydi hep beraber bu yeni harita hakkında incelememizi okuyalım.

Webguncel.com

Yeni haritanın adı THE RUİNS

PUBG Mobile, etki alanını her geçen gün daha da artırıyor. Popüler Battle Royale oyununun birçok yeniliğe sahne olacak 10. sezonu, 9 Kasım’da başlayacak. PUBG Mobile’ın Hindistan’daki resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, yaklaşmakta olan güncellemenin mevcut Sanhok haritasından esinlenerek tasarlanan “The Ruins” adlı yeni bir harita sunacağı belirtildi Team Deathmatch moduna özel olacak yani evo/eğlence alanı modlarında bulunacak.

PUBG Mobile India tarafından paylaşılan görüntü, The Ruins haritasının bir bölümünü gösteriyor. Aztek esintili taş mimarisi sayesinde Sanhok haritasına oldukça benzeyen The Ruins, piramit, tapınak ve labirent benzeri yapılar içeriyor. Muhtelemen 9 Kasım’da başlaması planlanan 10. sezonla birlikte oyunculara sunulacak merakla yeni haritayı bekliyoruz.

PUBG NASIL OYNANIR?

PUBG’de asıl amaç hayatta kalmaktır ancak bu amacı gerçekleştirirken de diğer oyuncuları saf dışı bırakmak için harekete geçmek gerekiyor. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.Tek başına grup halinde girmeyi tercih eden oyuncular rastgele farklı oyuncularla takım olarak eşleştirilir. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar. Takımdaki tüm oyuncular ölmeden takım dağılmaz.

Her birkaç dakikada bir harita rastgele bir bölgeye doğru küçülmeye başlar. Haritanın güvenli bölgesine gitmek için oyunculara belirli bir zaman verilir. Zamanında güvenli bölgeye varamayan oyuncular dışarıda kalan tehlikeli bölgeyi yavaşla saran mavi parlayan bir duvar ile karşılaşırlar.
Oyun boyunca kırmızı bölge adı verilen haritanın rastgele belirlenen bir kısmına bomba yağar. Oyuncular bu bombalardan kurtulabilmek için yapıların içine saklanır ve ya o bölgeden uzaklaşmaya çalışır.

1 comment / Add your comment below

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir