TÜM BİLGİLER Survivor 9 Haziran 2020 Kim Elendi

TÜM BİLGİLER Survivor 9 Haziran 2020 Kim Elendi

Merhaba sevgili survivor izleyenleri survivor takipçileri.

Bugün sizlere survivor 9 haziran 2020 09-06-2020 survivor kim elendi adaya kim veda etti hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.

SURVİVOR`DA YENİ TAKIMLAR OLUŞTU Survivor`da yeni dönemde yeni takımlar belli oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı sil baştan oynadığı oyunlarda ilk önce yarışmada kaptanlar seçildi. Heyecan dolu yarışmalarda kaptanlık yarışını SERCAN VE CEMAL kazandı. Bu iki kaptan daha sonra 10 kişi arasından 5 kişilik KIRMIZI VE MAVİ takım oluşturdu.

SURVİVOR`DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor`da bu hafta 2 dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kırmızı takım kazanırken, ikinci ayağını ise, gönüllüler takımı kazandı.
SURVİVOR`DA BU HAFTA ELEMEYE ÇIKAN İSİM KIRMIZI TAKIMDAN BARIŞ OLDU
SURVİVOR`DA BU HAFTA ELEMEYE ÇIKAN İSİM MAVİ TAKIMDAN CEMAL CAN OLDU

SURVİVOR`DA SEMBOL FİNALİNİ KİM KAZANDI?
Survivor`da sembol oyunu için karşı karşıya gelen yarışmacılar arasında sembol oyunu oynandı. Kazanan isim tam iki hafta boyunca dokunulmazlığı garantilemiş oldu. Kıyasıya mücadelede ELİF sembol oyununu kazandı ve 2 hafta boyunca dokunulmaz oldu.

Survivor`da ödül oyununu hangi takım kazandı?
Survivor`da bu akşam ödül oyununda Kırmızılar ve Maviler arasında büyük bir yarış yaşandı. Ödülün 60 bin peso, Santo Domingo`da alış-veriş keyfi ve 5 yıldızlı bir otelde konaklama olduğu zorlu oyunda yarışmacılar kıyasıya mücadele verdi ve kazanan takım; 10-2`lik skorla Kırmızı takımı oldu…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir